Profile tamir servisleri alanında 40 yıllık deneyiminden oluşan uzmanlardan oluşmaktadır. Profile Servisi Profesyonel alanında yetkin ekibiyle Profile özel servisi sadece aletleri tamir etmekle kalmaz aynı zamanda o sorunun bir daha karşınıza çıkmamasını da sağlamaktadır. Piyasada bulunan çoğu yetkili servis elemanları işlerini daha hızlı yapabilmek için üstünkörü onarım yapmaktadırlar. Bunun sonucu olarak da o ürün sonrasında tekrar bozulmaktadır. Ancak Profile servis elemanları alanında profesyoneldir. Bir kez ürün tamir edildikten sonra yıllarca aynı ürünü sorunsuz kullanılabilmektedir.

Profile Servis

Profile Servis

Profile Servisi

Ayrıca Türkiye’nin her yerinde bulunan Profile Servisi ağıyla bulunduğunuz lokasyonda kolayca ürün tamiri gerçekleşebilmektedir. Herhangi bir Bosch marka ürün bozulduğunda online servis kaydıyla günün her dakikasında arıza kaydetmek ve bunlarla ilgili uzman ekipler için randevu alabilmek mümkündür.

Profile Buzdolabı Servisi

Profile Yetkili Servisleri Hangi Ürünlerde Onarım Yapmaktadır. elemanları, Bosch markalı kahve makineleri, katı meyve sıkacakları, çok fonksiyonlu pişiriciler, su ısıtıcıları gibi küçük ev aletlerinde, fırınlarda, set üstü ocaklarda, çamaşır makinelerinde, bulaşık makinelerinde, çamaşır kurutma makinelerinde, derin dondurucularda, buzdolaplarında hizmet vermektedir. Bosch servis elemanları tamir yapılacak ev aletini evinizden alarak onarımını gerçekleştirmektedir. Onarım bittikten sonra da profesyonel Profile marka servis elemanları tamiri yapılan ürünü evinize teslim etmektedir. Online servis kaydını oluşturmak için 0216 540 0023 numaralı çağrı merkezine ulaşılmalı ve arıza kaydı açılmalıdır. Profile Özel servis elemanları cumartesi- pazar olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermektedirler.

Profile Servis

Değerli tüketicilerin sizlere buzdolabı tamiri hizmeti verirken hizmet aktardığım ilçeleri sırayla yazmak istedim Öncelikle Beykoz bölgesi, Ataşehir, bölgesi Kadıköy, Erenköy, Bağdat Caddesi, Cadde bostan, gibi aynı zamanda Çekmeköy, Çengelköy, Alemdağ, bölgeleri dahil olmak üzere Sancaktepe, Sultanbeyli, bölgelerinde profesyonelce hizmetler sunuyorum, Acarkent bölgesi içinde her gün bir araç Göndermek değil profile markalı buzdolaplarını za 30 yıllık uzmanlığımla deneyimli yerinde çözüm üretebilen Engin bilgimle. Ehil ve tecrübeli çalışmalarımı aktarırım. Profile Servisi için hemen hemen her saat sizlere yardımcı olabilirim, Kullandığım yedek parçaların tümü orijinaldir. Kusursuzluk ve deneyim için beni aramanızı tavsiye ederim. İstediğiniz zaman beni aramanızı istiyorum.