1976 İstanbul doğumluyum aslen Sinop’luyun meslek hayatıma 1988 yılında kucukyalı’da elektrik ve beyaz eşya servisi olarak meslek hayatıma basladım. 1990 yılında artık  çıraklık bitmiş kalfalık zamanıma basladım 1992 yılına kadar aynı iş yerinde devam ettim. Fakat artık kendimi daha çok geliştirmeliydim ve 1992 yıllarının başında klima , klima santralleri çiler gibi buyuk cihaz tamir ve bakim servisinde hizmet vermeye başladım. 1994 yılında artık soğuk hava odaları klima klima santralleri çiler konusunda oldukça kendimi eğittim.

1995 yılında Avrupa markalarına merak saldım. White Westinghouse, frigidaire, General Electric , filco, Gaggenau, Amana , Teba markalarında eğitim aldIm. 1996 yılına kadar askerlik dolayasıyla ara vermek zorunda kaldım. 1998 yılında askerliğim bittikten sonra yarım kalan eğitimime devam ettim .

İlk is yerimi 1999 yılında Maltepe Küçükyalı da açtım. 2002 yılına kadar burada hizmet verdim ve bu işi tek başıma yapamayacagimi anlayıp x bir firmayla ortak oldum. 2007 yılına kadar ortaklığımızda yetkili servislik ve özel servislik olarak ortak ligin sonuna geldik. bir sene daha tek çalıştıktan sonra artık İnternet girmeliydim ki bu konuda oldukça bilgisizdim. fakat ne yapıp yapıp yinede kendimi göstermeliydim. 2008 yılında tanıştığım web tasarımcı arkadaşımla ortak olduk ve Servis Asia nin başlangıcı oldu. Bu zamana kadar köklü bir firma haline geldik.