Aeg Servisi olarak kaliteli bir şekilde beyaz eşya sektöründe hizmet veriyoruz. İşimizi ciddiyetle yapıyoruz ve bu nedenle müşterilerimiz bizim için çok kıymetli. Teknolojiyi de arkasına alan ve gelişen teknolojiden destek alan firmamız ihtiyacınız olan her türlü ürünü kapınıza getiriyor. Adresiniz nerede olursa olsun ortalama 3 iş günü içerisinde eşyalarınızın nakliyatını gerçekleştiriyoruz. Sadece nakliye değil kurulum, montaj, tamir, onarım ve yedek parça satışı da yapıyoruz.

Aeg Servisi

Aeg Servisi

Aeg Servisi

Beyaz eşya denince aklınıza ne geliyor? Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, küçük ev aletleri ve klima tamiri yapan firmamız sizlere de her konuda yardımcı olmaya hazır. Bulaşık makinanız su almıyor, çamaşır makinanız bozulmuş olabilir, klimanız ısıtmıyor olabilir ya da buzdolabından ses gelebilir. Bu durumlarda yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak olmalı. Bizler gerekeni yaparak sizi makinanızla kavuşturuyoruz.

Aeg Servis

Ustalarımızla Aeg servisi olarak herhangi bir beyaz eşyanızın parçasını değiştirdiğimizde sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Yedek parça değişimlerimiz tamamen orijinal ürünler ile yapılıyor ve makinanızla uyumlu olup olmadığını bizzat deneyerek size gösteriyoruz. Yedek parça ürünleri her ne kadar kaliteli olsa da ileriki günlerde yaşanabilecek her türlü soruna karşın değiştirmiş olduğumuz yedek parçalara 1 yıl garanti süresi veriyoruz.

Aeg Servis

Aeg Servis

Aeg İçin 1 Yıl Garanti Süresi Veriyoruz

1 yıllık zaman zarfında değiştirildiğimiz yedek parça ile ilgili bir sorun yaşadığınızda bizi ararsanız ücretsiz olarak yeni ve orijinal parçayı gelip takıyoruz. Önemli olan hatanın kullanıcı hatası olmaması çünkü garanti kapsamına sizin yapmış olduğunuz hata girmiyor.

Aeg ‘de Uzman Teknisyenler

Aeg servis olarak üniversite mezunu ve işinde tecrübe kazanmış teknisyenler ile çalışıyoruz. Bu sayede uzman teknisyenlerimiz ile bilirlikle hem teoride hem de pratikte olağanüstü işler gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Teknisyenlerimizin tecrübesini oldukça geniştir ve vermiş olduğumuz hizmetten %100 memnun kalacaksınız.

Kalite bizim işimiz, biz de işimizi layığı ile yapmaya gayret gösteriyoruz. Bozulan eşyalarınızın tamirini en kısa sürede yapıyor, montaj yapılması gerektiğinde özenle çalışıyor ve parça değişiminde orijinal ürünler kullanıyoruz. Sizlerin isteğini en iyisiyle gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Beyaz eşya servisi olarak sizlere her zaman en iyi teknik yardımı sunuyoruz.

7/24 Çağrı Merkezimiz Açık

Firmamızda çalışan eğitim personeli ve halkla ilişkiler uzmanlarımız 7/24 telefonun başında sizlerden gelecek soruları yanıtlamak için bekliyor. İstediğiniz saatte firmamızı arayarak aklınıza takılan bir konuyu elemanlarımıza danışabilirsiniz. Sizlere her daim hizmet etmekten memnuniyet duyarız.